Dyer dritare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Windor plast 24 Gsh 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Fabrika per prodhimin e dyerve dhe dritarev nga plastika dhe alumini windorplast me profile gjermane .TROCAL .gjamin llovi ekologjik mekanizmi roto me satandarte europiane marrim ne kompenzim edhe vetur golf 4 ose ndonke vetur tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim