Dyer exluzive nga Londra

Shitet nga: Basri 09 Tet 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer i importuar nga Londra.Materiali i tyre eshte :mehagon, bung, qershi, pishe etj.poashtu ka dyer me ngjyre te bardhe .Malli ne pergjethsi posedon 1460 dyer nese blihen te gjitha pernjeheresh cmimi per te gjitha eshte 40€ Copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim