Dyer harmonik

Shitet nga: Lulzim 06 Mar 06:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi.
materjali i dyerve eshte PVC polivinilklorid ose plastike.
starti i punes eshte 2 metra katror.
AFATI I LIFERIMIT. 3 deri ne kater dite
MATERJALI PLASTIKA ESHTE ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA E QERTIFIKUEME ME STANDARD ISO.
DIASPOR NA FTONI EDHE NQOFSE NUK JENI FIZIKISHT NE KOSOVE PUNEN MUND TA KONTRAKTOJM DHE PAGESEN MUNDE TE BENI PERMES MONY GRAMIT DUKE I EVITUAR NDRMJETSUESIT,NE 80 PERQIND TE PUNVE I KRYEJM PER DIASPOREN.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE

ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE
NJOHTIM I NJOFTOJME KLIENTET SE TANI KEMI TRI NGJYRA TE BARDH DHE PROFILE IMITIM TE DRURIT NGJYR KAFE DY NIJANSA.
TEL044/ 148 991 DHE 049/148 991 waiber +37744148991.
PUNOJM NE TER TERITORIN E KOSOVES.
njekohsisht ju ofrojm roleta te jashtme klasike nga plastika dhe alumini ,perde trak ,veneciane dhe rolo perde.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim