Dyer ne Shitje

Shitet nga: Agim 08 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet një derë e brendshme mediapam Gjerman e perdorur një vitë me qmim te volitshumë 45 euro

Dimenzjonet : 2mx90cmx15cm

Kontakto ne numrin 044-290-821
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim