Dyer per Garazha - SWISS DOOR SH.P.K.

Shitet nga: Swiss Door 18 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Swiss Door SH.P.K. posedon materialin më të mirë në Kosovë nga markat me të njohura në Europë siç janë Fleksiforce ( kompani që ka rreth 13 pika të shitjes në gjithë Europën), Beninca ( motora të dëshmuar ndër vite për punen e tyre shumë të mirë).

Ofrojmë këto shërbime:
- Dyer për Garazha
- Dyer Senzorike
- Motora për dyer

Ne gjindemi në Zonen Industriale - Çakllavicë, Prishtinë (ngjitur me Auto sallon Endriti).

Na kontaktoni:
044 90 11 99
049 33 16 66
049 88 80 83
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim