Dyer per Garazha - SWISS DOOR

Shitet nga: Swiss Door 20 Pri 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
SWISS DOOR SH.P.K. ( Dyer Zvicrrane - Made in SWISS) posedon materialin më të mirë në Kosovë nga markat me të njohura në Europë siç janë Fleksiforce ( kompani që ka rreth 13 pika të shitjes në gjithë Europën), Beninca ( motora të dëshmuar ndër vite për punen e tyre shumë të mirë). Dizajnet me moderne mund t'i gjeni tek ne.

Ofrojmë këto shërbime:
- Dyer për Garazha
- Dyer Senzorike
- Motora për dyer
10 VITE GARANCION dera me pjeset perberese kurse
2 VITE GARANCION MOTORI.
( Normalisht garancioni nuk perfshin demtimet fizike te deres).

Ne gjindemi në Zonen Industriale - Çagllavicë, Prishtinë (ngjitur me Auto sallon Endriti),
Si dhe ne Magjistralen Gjilan - Ferizaj ( ne fshatin Pozheran, Komuna e Vitis).
Na kontaktoni:
044 90 11 99
049 33 16 66
044 33 16 66
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim