Dyer per Garazha

Shitet nga: Ximi 31 Tet 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dyer per Garazha

Dimensioni : 4.65 X 3.36

Gjersia 4.65
Gjatesia 3.36
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim