Dyer per Garazha

Shitet nga: Gzimi 01 Nën 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dyert per Garazha

Dimensioni 4.65 x 3.36

Gjersia 4.65
Lartesia 3.36
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim