Dyer per Garazha

Shitet nga: Jetmir 18 Mar 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer per Garazha te hekurit te perdorura, me dimensione 2,40m lart, gjersia 2,80m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim