Dyer per dhoma

Shitet nga: bajram 03 Mar 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer per dhoma te drurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim