Dyer per dhoma

Shitet nga: bekim 16 Jan 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Urgjent Shes 8 dyer per dhome. 4 dyer jane me mbindriqim. 4 dyer jane dyer pa mbindriqim. Dimenzionet 90 dhe 80 cm. Shiten edhe ndaras.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim