Dyer te Brendshme Italiane Treventi Doors

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Treventi Doors Dje 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

114 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim Dyer te Brendshme Italiane të kualitetit të lartë të firmës Treventi Doors

-Dimensionet e dyerve: 200x90cm dhe 200x80cm(pjesa e jashtme e kornizës

-Gjerësia e kornizave: 22-26cm dhe 28-32cm(kornizat mund të ngushtohen deri në gjerësine 10cm)

-Të gjitha modelet mund të porositen me xham apo pa xham

-Pjesa e brendshme e derës është e kufizuar me dru masiv 5cm dhe i ka pesë shtylla të drurit në brendësi të derës

-Pjesa e jashtme e derës është e punuar me mediapan(MDF) 8mm, me dendësi 0.86cm3

-Mediapani është i mbështjellur me folje PVC 0.21mm e cila është rezistente ndaj lagështisë, është e qëndrueshme dhe pastrohet shume lehtë

-Krahu apo ana e hapjes përcaktohet gjat montimit sipas dëshirës suaj

-10 vjet garancion në bagllamë dhe mekanizëm të hapjes

-Çmimi për dyert pa xham me korniza 22-26cm është 114.00€

-Çmimi për dyert pa xham me korniza 28-32cm është 124.00€

-Çmimi për dyert me xham me korniza 22-26cm është 124.00€

-Çmimi për dyert me xham me korniza 28-32cm është 134.00€

-Çmimi për mbindriqim deri 50cm është 60.00€

-Në cmim është e inkuadruar dera, korniza, bagllamët dhe dorëza me cilindër dhe celës

-Transporti është GRATIS në gjithë Kosovën nëse porositen më shumë se 5 dyer

-Montimi për një derë kushton 15.00€

ADRESA:

Fushe Kosove, Rr.Nene Tereza, Nr:101, 500m para rrethit kryesor ne Fushe Kosove, ne rrugen maxhistrale

Google Maps: Treventi Doors

Numrat kontaktues:

+377 44 120 720
+386 49 120 720
+386 49 811 830 - Viber, WhatsApp
+381 38 704 110

Email:

treventi.group@gmail.com

Facebook:

www.facebook.com/treventi.group

dere , der , dere e brendshme , der e brendshme , dere e mbrendshme , der e mbrendshme , dere e mrenshme , der e mrenshme , dere per shtepi , der per shtepi , dere per shpi , der per shpi , dere per banese , der per banese , dere per banes , der per banes , dere per zyre , der per zyre , dere prej drurit , dere prej drunit , banese , banes , shpi , shtepi , lokal , lokal afarist
dyer te mbrendshme, dyr te mbrendshme, dyer t mbrendshme, dyr t mbrendshme, dyer te mrenshme, dyr te mrenshme, dyer t mrenshme, dyr t mrenshme, dyer te dhomave, dyr te dhomav, dyr t dhomav, dyer per dhome, dyer per dhoma, dyr per dhome, dyr per dhoma, dyr dhome, dritare, dritare plastike, dritare te plastikes, dritare t pllastikes,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim