Dyer te Drurit

Shitet nga: Bujar 15 Gsh 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 5 Copë Dyer Druri 90 x 205 , Dyertë janë të perdorua nuk jane te deformuara jane ne gjendje shume te mire dhe jane komplet me ramë , Çmimi per cope 35 Euro , ose komplet 5 cope = 160 Euro . Lokacioni ne Hyrje te Prishtinës .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim