Dyer te ballkonit

Shitet nga: Krenar 11 Nën 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
2 dyer t ballkonit .
Te plastikes me dy dyr njera me rez (me kiper) tjetra statike.
Te ruajtura
Me dimensione 210cm X140cm
Qmimi shume i volitshem
Shiten per arsye se shtepia leshohet per banesa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim