Dyer te bredshme

Shitet nga: Agon 19 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te brendshme te perdorura pa ram (DRU)
8 copa
3 copa 1.94 me 65
2 copa me gjam 1.99 me 85
2 copa 1.99 me 85
Qmimi i diskutueshem(i volitshëm)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim