Dyer te dhomav

Shitet nga: Fahri 28 Sht 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 4 dyer janë ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim