Dyer te drurit 1 një der e drurit.qmim i lire

Shitet nga: Ardi 30 Sht 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet nje derë e perdorura me qmim shum te volitshem dhe madhesit te ndryshme . Qmimi per nje der eshte 30 euro. klm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim