Dyer te drurit

Shitet nga: dyer 29 Dhj 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 3 dyer te drurit te bardha si dhe
10 dyer pa rama jasht standardit te importuara nga jasht infoo 044519118
qmimi per dyer te bardha 50 euro cop
per dyer jasht standartit 40 euro pa roma dmth bojn veq me rama te hekurit dyert jan te mbushur me zall qe nuk dhezen te pershtatshme per lokale shtepi etj... per tjera infoo tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim