Dyer te perdorura/per dhoma

Shitet nga: Nijazi 04 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 5 dyer per dhoma, shume pak te perdorura. Ngjyre kafe te mbyllt, dimenzionet:
90cmx200cm dhe gjeresia e shtokut 15cm.
Cmimi 40 euro copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim