Dyer

Shitet nga: Shkëlzen 14 Nën 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyer te drurit jane shum te lira qmimi fillestar eshte 100 euro per te dyja dyert kontaktoni ne nr 045892680
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim