Dyer

Shitet nga: Afrim 20 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dy dyer,janë dyer bungu në gjendje të rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim