Dyer

Shitet nga: dyer 31 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 4dyer te reja 3jan 80x200
Nje eshte 90x200
Qmim 100€ per cop
Qmimi i blerjes eshte 160€per cop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim