Dyer

Shitet nga: lulzim 28 Mar 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
jon ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim