Dyert

Shitet nga: Ali 18 Nën 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyert thuajse te reja.
Dera me xham:90 euro
Dera pa xham:70 euro

044164111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim