Dyert dhe Dritaret me Rolete

Shitet nga: Shitesi 06 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten Dyer-Dritare te dimenzioneve te ndryshme...kane Rolete te Aluminin dhe jane ne gjendje shum te mire...qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim