Dyert me hapje vertikale

Shitet nga: Pune 25 Pri 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   99 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyert me hapje vertikale me dimensione 2.06 metra lartesi dhe 2.20 metra gjeresi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim