Dyr dhe dritare nga plastika

Shitet nga: Hasan Gasho 05 Sht 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Bejm prodhimin e dyr dhe dritarev nga plastika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim