FLORI DEKOR prodhojm dyer dritare kuzhina dhoma

Shitet nga: flori 01 Dhj 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
04557840 044260162 na kontaktoni ne keta nr salloni gjendet ne stanofc . Ndrrim i mundeshum me kombi apo vetur.
facebook: mobileria flori dekor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim