Gilindera per Dritare

Shitet nga: Ardit 24 Mar 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten gilindera per dritare jan 3 gilinder dy jane te njejta me dimensione 90cm-150cm ndera njera eshte 110cm-110cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim