Gjithëmonë ju ofrojmë më të mirën

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: dyer automatike per garazha 26 Gsh 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DYERT AUTOMATIKE ME CILSIN METE LART NE TRGUN TON MUND TI GJENI NE AUTOMATIC DOORS
MAGJISTRALJA PRISHTINE - MITROVICE, FSHATI MILLOSHEVE
TEK AUTOMATIC DOORS MUND TE GJENI DHE SHUM PRODUKTE TJERA
DYER PER GARAZHA
DYER INDUSTRIALE
DYER AUTOMATIKE
DYER TE DHOMAVE
DYER TE OBORREVE
TE GJITHA PRODUKTET TONA JANE TE GARANTUARA


I tërë shërbimi ynë është me garancion.
Kontakt: Tel: 044 393 088 / 049 393 088
Viber: +386 49 393 088
www.automaticdoors-ks.com
automaticdoors08@hotmail.com
viberv +386 49 393 088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim