Kerkoj xhama

Shitet nga: Bardh 24 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Kerkoj xhama falas nese nuk ju nevoiten..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim