Korniza te dritareve

Shitet nga: Feza 25 Gsh 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes korniz te dritareve dhe deren
Korniza eshte e gjat 4m ndersa e gjer 1.40m
Dera eshte 1.40m
me qmim shum te volitshem

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim