Llambadar DOMI shpk

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DOMI shpk 27 Sht 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Ndriçime te shumëllojshme dekorative për
- shtëpi
- banesa
- lokale
- hotele
- restorane
- kopshte
Gjindemi ne kodren e trimave rruges per Podujevë
Mov/vib +37744 353 170
Mob/vib +37744 130 557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim