Llamparine

Shitet nga: Drin 29 Nën 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet llamparina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim