Lluster en gjendje te mire

Shitet nga: Vjollca 18 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   44 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes lluster ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim