Llustera - Ndriçime "DOMI" Chandelier

Shitet nga: Llambadar-Ndriçime "DOMI"Chandelier Dje 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Ndriçime dekoruese për : shtëpi,sallone,kopshte,hotele,restorane etj.
Te ne mund te gjeni modelet me te reja te ndriçimeve me çmime promovuese me kualitet te lart .
Ju mirëpresim !
Rr.Kodra e Trimave (rruga: Prishtinë-Podujevë ,perball tregut te kafsheve )
Mob/Vib :+37744353170
+37744130557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim