Llustera

Shitet nga: Arsim 26 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shese llusterat ose boje ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim