Motorr per dyer te garazhave

Shitet nga: Gezim 19 Tet 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes motorr per dyer te garazhave te firmes Italijane Aprimatic.Sherbejn per dyer ne forme te roletave.roleta qe mbeshtjellen lart.dyerve te lokaleve. Qepeni

Kontakti:044 618 710
049 541 432
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim