Neonka

Shitet nga: Shefqet 13 Shk 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Copa 5€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim