RFID chip per dyer te banesave, garazhave dhe ashe

Shitet nga: ViK 30 Tet 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes

RFID chip per dyer te banesave, garazhave dhe ashensorvë

Secilli CHIP i para-programuar me numer serik unik125 khz

• I qëndrueshëm ndaj ujit
• Secili vjen me ring kryesore të përfshira.
•Punon me të gjithë lexuesit RFID për të fituar qasje
• Çdo chip i para-programuar me ID unike që është i printuar me lazer

copa 30 CENT

045 30 40 00 ose VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim