ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR

Shitet nga: lulzim 18 Shk 06:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR NGA ALUMINI DHE PLASTIKA.KETO ROLETA VIHEN NE LEVIZJE ME DIRIGJUES/DIGITRON/ DHE ME QELS/ndrprers/.METRA KATRORE E ROLETAVE TE ALUMINIT ESHTE 39 EURO METRA KATROR GJERSA E PLASTIKES ESHTE 23 EURO METRA KATROR/MOTORI PAGUHET EXTRA/
POROSITNI DISHKA ELITARE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991. waiber +37744148991
KLIENT TE NDERUAR JU INFORMOJM SE NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE NE ZVICER DHE HOLAND ANDAJ JU FTOJM TE POROSITNI TEK NE KET LLOJ TE ROLETAVE SE JANE ME KUALITET TE NJEJT SIKURSE ROLETAT TE CILAT EKSPORTOHEN NE KETO DY SHTETE TE ZHVILLUAR TE PERENDIMIT.
ROLETAT ME MOTOR JANE TE PERSHTATSHME PER DRITARE TE MDHA DYER TE MDHAJA KU KOMANDA MANUALE/ME DORE/VESHTIR I QON ROLETAT DHE ROLETAT ME MOTOR JANE JASHTZAKONISHT TE PERSSHTATSHME PER DYQANE KU ISTALOHEN NE ANEN E MBRENDSHME TE VITRINES DHE E MBROJN MALLIN NGA DIELLI/NUK SHERBEJN SI MBROJTJE NGA HAJNAT/.
NJEKOHSISHT JU INFORMOJM SE KEMI PERDE TRAK.VENECIANE DYER HARMONIK.ROLO PERDE DHE RRJETA PER MBROJTJE NGA INSEKTET ME QMIME TE LIRA.
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim