ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR

Shitet nga: Lulzim Ponosheci 22 Mar 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR,METRA KATROR E ROLETAVE TE ALUMINIT ESHTE 39 EURO GJERSSA TE PLASTIKES PVC ESHTE 22 EURO METRA KATOR.KEMI DY LLOJ KOMANDASH PER KETO ROLETA ME QELS DHE DIRIGJUES.-----MOTORI PAGUHET EXTRA/
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHEPROFESIONALIZMIN TONE.
POROSITNI DISHKA EXSKLUZIVE ELITARE-ROLETA ME MOTOR.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim