ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA -PVC

Shitet nga: Lulzim Dje 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA ME QMIM TE VOLITSHEM 23 EURO METRA KATROR.
PLASTIKA E FLETZAVE ESHTE ME PREJARDHJE NGA BE KONKRETISHT NGA SLLOVAKIA-BOSHTIN E MEKANIZMIT E KEMI METALIK ,LLAGERAT JANE METALIK DHE FLETZA E FUNDIT KU JANE TE MONTUARA FRENUESIT ESHTE METALIKE KONKRETISHT NGA ALUMINI .
KETO ROLETA I PERGJIGJEN KRITERIUMEVE TE BE.
PLASTIKA NJIHET SI IZOLATOR SHKELQYSHEM
PRANDAJ KETO ROLETA SHERBEJN ME IZOLU SHTEPIN NGA TE NXETIT DHE TE FTOFTIHT DHE TJU MBROJN NGA SHIQIMET E PA DESHIRUARA.
KEMI FLETZA VETEM ME NGJYR TE BARDH.
AFATI I MONTIMIT 5-6 DITE NGA DITA E POROSIS.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PERVOJEN TONE.
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim