Rami i plastikes 390x190

Shitet nga: bashkim 14 Sht 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Madhesia eshte : 390x190
per me shum info kontakto ne nr: 045445046
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim