Roleta për mbrojtje nga insektet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MegaPlast Roleta Sot 19:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Roleta për mbrojtje nga insektet e ndryshme.

Nese dëshironi që në ambientet e juaja mos të ketë insekte, kemi zgjidhje për problemin tuaj.

Na shkruani ne:
roleta-mp@hotmail.com

ose na vizitoni në web ose facebook:
www.roleta-megaplast.com
www.facebook.com/Megaplast-RoletaNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim