Roleta veneciane nga Druri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MegaPlast Roleta Sot 21:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Veneciane nga Druri
Mund të prodhohen sipas dimensioneve të dritareve tuaja.
Tel: 045 161 161 / 049 157 416
www.roleta-megaplast.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim