SHITEN

Shitet nga: Daorsa 10 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dyert
Çmimet sipas marrveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim