SHITET DERA E HYMJES

Shitet nga: arben 19 Gsh 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera e hymjes per sallon, hapet ne te dyja anet. Nje pjese e ramit I mungon per shkak transportit ju ka demtu kurse kshtu eshte ne gjendje te mire si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim