SHITET

Shitet nga: Ademi 27 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim