Shes 5 dyer të brendshme dhe 1 der të blinduar

Shitet nga: Rruga B 15 Nën 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 5 dyer të brendshme dhe 1 der të blinduar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim